Nincs Hang

Re: Nincs Hang

HozzászólásSzerző: Atesz75 » 2017.08.08. 12:47

Sajnos a dekódolásokhoz és a számítógépekhez nem nagyon értek!
Egy tíz éves (akkor csúcskategóriás) Denon erősítőm van HDMI kivezetés nélkül,ezért az A-400-as HDMI kivezetését elosztóval,csak a TV és a kivetítő képére használom!
Az A-400-as és az erősítő között digitális quax van a hangra,az Optikai pedig a PlayStationre van!
Próbáltam úgy is,hogy a HDMI-re ráengedtem a hangot a TV-re,de úgy sincsen hang!
Lehet kellene új erősítő,(aminek nem nagyon örülnék :)) és esetleg egy A-500-as?
Nem tudom mi oldaná meg a problémát a legegyszerűbben és legolcsóbban?!
A számítógépet csak a torrent indításához használom!
Előre is köszi a segítséget!!
Atesz75

Re: Nincs Hang

HozzászólásSzerző: 3cpo » 2017.08.08. 09:54

Atesz75 írta:...Az egyik torrent oldalon azt írták,hogy vszínű nem tudja a lejátszó(Talán AC3+)!

És valójában milyen a hangsáv (egy VLC megmondja, vagy a MediaInfo PC-n)? Dolby Digital Plus szól az A-400-on (szerintem abban mindig van 16-bites mag, így azt dekódolja), és tovább is küldi. Ha mondjuk Dolby TrueHD, akkor azt csak továbbküldi, le nem tudja keverni. Ha jól gondolom, nem HDMI-s erősítőt használsz, a Popcorn dekódol sztereóba mindent.
Popcornhour.hu adminisztrátor – Az erő veled van!
3cpo

Nincs Hang

HozzászólásSzerző: Atesz75 » 2017.08.07. 17:16

Sziasztok!
Az A400-am megvan kb 4-5 éve és soha nem tapasztaltam ilyen problémát!
Kedvenc sorozatom a Trónok Harca és idáig egy részét sem (az ide 4)sikerült úgy letöltenem,hogy legyen hang!
Az egyik torrent oldalon azt írták,hogy vszínű nem tudja a lejátszó(Talán AC3+)!
Csak azt nem értem,hogy miért szólal meg rögtön az elején 1-2másodpercre?!
Előre is köszi a választ!
Atesz75

Vissza: A-400